Informacje Zarządu MNSZZ

Kolejny rok za nami.
Ten miniony, 2017 zakończyliśmy spotkaniem świąteczno – noworocznym Koleżanek i Kolegów emerytów oraz opłatkowym posiedzeniem Zarządu.
Coraz mniej członków związku, byłych pracowników Zakładów Chemicznych Organika Sarzyna S.A. (obecnie CIECH Sarzyna SA) spotyka się na tego typu uroczystościach.
Nie mniej Ci, którzy uczestniczą w spotkaniach cieszą się, że mogą przez kilka godzin spotkać dawnych kolegów z pracy, powspominać stare dobre czasy i odnowić znajomości.
Naprawdę, warto było posłuchać opowieści i wspomnień starszych Kolegów o początkach pracy w Zakładach, historiach wesołych i smutnych, jakie towarzyszyły Im w okresie pracy zawodowej.
Atmosfera, jaką potrafi stworzyć restauracja AGAWA, a właściwie pracujące tam Panie, uzupełnia pełnię uroku świątecznego spotkania.
Zachęcamy pracowników, związkowców, którzy będą kończyć pracę zawodową, aby korzystali z możliwości takich spotkań i dalej kontynuowali działalność związkową już, jako emeryci.
Zanim zakończyło się spotkanie seniorów, dołączyli do grupy emerytów członkowie Zarządu Związku na otwartym posiedzeniu – ostatnim w 2017 roku.
Krótko podsumowano działania Zarządu i Prezydium, by następnie składać życzenia dzieląc się tradycyjnie opłatkiem.
Mamy już rok 2018. Jak na razie aura bardziej przypomina wiosenne dni niż zimowe.
Korzystając z tej formy przekazu pragnę w imieniu swoim oraz członków Zarządu i Prezydium Związku złożyć gorące życzenia wszelkiej pomyślności na ten NOWY ROK.
Niech Ten Nowy 2018 Rok przyniesie Wam wiele radości, miłości oraz spełnienie wszystkich marzeń.

Przewodniczący MNSZZ Pracowników Zakładów Chemicznych Organika – Sarzyna S.A.
Tadeusz Woś